خريد بليط هواپيما خارجي

براي برنامه‌ريزي و بودجه‌بندي سفر يكي از اوليه‌ترين مواردي كه بايد به سراغ آن رفت و برايش برنامه‌ريزي كرد بليط هواپيما است. براي سفر به بسياري از مقاصد، بليط هواپيما بهترين گزينه است؛ مخصوصا در سفرهاي طولاني پرواز خارجي مناسب ترين مي باشد. نكته‌اي كه بايد به آن توجه كنيد انواع بليط هواپيما است كه بسته به شرايط مختلف، مقاصد و انواع آن نرخ‌هاي متفاوتي پيدا مي‌كند؛ همه‌ي اين موارد هنگام خريد بليط هواپيماي خود ممكن است شما را با سوال‌هاي مختلفي روبه‌روكند؛ در ادامه شما را با تقسيم‌بندي‌هاي مختلف بليط هواپيما آشنا خواهيم كرد.

رزرو بليط هواپيما

از اين منظر مي‌توان بليط هواپيما را به دو صورت پرواز داخلي و پرواز خارجي تقسيم كرد؛ به طور معمول هزينه‌ي سفر به مقاصد داخلي ارزان‌تر از سفر به مقاصد خارجي است، البته اين يك موضوع قطعي و حتمي نبوده و مي‌تواند از كشور به كشوري و از شهري به شهر ديگر تفاوت داشته باشد.

 

اگر بليط هواپيماي شما به مقصدي خارجي است كه پايتخت آن كشور به شمار نمي‌رود و يا جزيره و شهري توريستي است گاه با يك تغيير در روند خريد بليط مي‌توانيد تا حدود قابل توجهي در هزينه‌هاي خود صرفه جويي كنيد، در اين موارد شما مي‌توانيد بليط هواپيماي خود به مقصد پايتخت كشور گرفته و سپس با يك پرواز داخلي به مقصد خود سفر كنيد. در بسياري از موارد خريد چند بليط هواپيما اگرچه شما را متحمل چند توقف مي‌كند اما در نهايت هزينه‌ي تمام شده به نسبت يك پرواز خارجي يك‌سره به صرفه‌تر خواهد بود.

 

بليط هواپيما بر اساس نوع فروش

در اين تقسيم‌بندي بليط‌ هواپيما را به دو نوع بليط چارتري و بليط سيستمي تقسيم كرد؛ بليط‌هاي سيستمي، همان پروازهاي معمول خطوط هوايي مختلف هستند كه براي آنها به شكل طولاني مدت برنامه‌ريزي شده و شما مي‌توانيد از مدت‌ها قبل آنها را خريداري كنيد. اين نوع از بليط‌هاي هواپيما توسط خود ايرلاين‌ها و نمايندگان به فروش مي‌رسد.

 

در مقابل بليط چارتر به معناي اجاره كردن است و در واقع وقتي صورت مي‌گيرد كه كل هواپيما توسط يك شركت، مثل يك موسسه‌ي خدمات گردشگري اجاره مي‌شود، گرچه هنگام خريد بليط هواپيماي چارتري ، دستتان براي انتخاب روز و زمان چندان باز نيست، اما از نظر قيمت اين بليط‌ها ارزان‌تر هستند.

 

خريد بليط هواپيما بسته به نوع پرواز و هواپيما

جستجوي آنلاين بليط هواپيما

جستجوي بليط هواپيما

بليط هواپيما بر اساس كلاس پرواز

كلاس‌هاي پروازي در بيشتر خطوط هوايي مانند هم بوده و به دسته‌ي كلي اقتصادي، تجاري و فرست كلاس تقسيم مي‌شود، البته در جزييات خدمت ‌رساني با هم تفاوت دارند. جالب است بدانيد كه هرچه مدت زمان پرواز نيز بيشتر بوده و هواپيما بزرگ‌تر باشد، سطح خدمات در بخش فرست كلاس نيز متنوع‌تر و بيشتر مي‌شود تا بتواند اين پرواز خارجي يا داخلي طولاني را براي شما راحت‌تر كند.

 

بسياري از خطوط هوايي اين روزها يك كلاس پروازي ديگر را نيز تعريف كرده‌اند كه در ميان كلاس اقتصادي و تجاري قرار مي‌گيرد كه طرفداران زيادي نيز پيدا كرده‌است؛ گرچه بليط هواپيماي كلاس‌هاي پروازي بالاتر از اقتصادي گران‌تر است، اما اگر به مقصدي دور سفر مي‌كنيد و قرار است ساعات زيادي در پرواز باشيد، ارزشش را دارد كه بليط هواپيماي خود را براي بخش تجاري تهيه كنيد؛ به اين ترتيب تا حدود زيادي مي‌توانيد از خستگي خود در طول سفر بكاهيد.

 

بليط هواپيما بر اساس خط هوايي

هر يك از خطوط هواپيمايي قوانين مشخصي دارند كه در آن حجم بار مجاز تعيين شده، حمل بار بيشتر از آن مسافر را متحمل پرداخت جريمه مي‌كند، همچنين تعداد بار براي بردن به كابين نيز مشخص است، به طور مثال ممكن است بليط هواپيماي شما متعلق به پروازي باشد كه تنها به شما اجازه‌ي بردن يك وسيله را به داخل كابين مي‌دهد، به اين ترتيب هنگام خريد بليط هواپيماي خود حتما به اين قوانين توجه كرده و بر اساس شرايط خود بهترين گزينه را انتخاب كنيد.

 

بليط هواپيما بر اساس روش خريد

در كنار روش سنتي خريد بليط هواپيما اين روزها خريد آنلاين نيز محبوبيت فراواني يافته است؛ خريد بليط هواپيماي به صورت آنلاين مزيت‌هاي بسياري دارد؛ در اين روش شما مي‌توانيد با آرامش بيشتر هر چقدر زمان كه نياز است را صرف كنيد تا همه‌ي اين موارد را بررسي كرده و سپس بهترين گزينه را براي سفر انتخاب كنيد.

 

پرواز خارجي

هرچقدر كه وب سايتي كه به آن مراجعه مي‌كنيد بتواند گستره‌ي بيشتري از خطوط هوايي و انتخاب‌ها را در اختيار شما قرار دهد، در نهايت نتيجه براي شما محبوب‌تر خواهد بود و بليط هواپيماي مناسب‌تري را خواهيد خريد.

 

خريد پرواز خارجي

وب سايت ، با نگاهي به همه‌ي اين موارداقدام به فروش بليط هواپيما و رزرو هتل مي‌كند؛ پوشش و ارائه‌ي پروازهاي مختلف از خطوط هوايي گوناگون باعث مي‌شود تا با توجه به برنامه‌ي سفر بتوانيد آن را به بهترين شكل عملي كنيد؛ همچنين پشتيباني مناسب و همه جانبه نيز مي‌تواند خيالتان را از هرجهت براي رسيدن به نتيجه‌ي مطلوب راحت كند.

نظرات (0) ادامهـ مطلبـ
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

مطالب مشابه :
[RelPostTitle][RelPostTitle]

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خريد بليط هواپيما خارجي است
Powered By: b88.ir & Design By: b88.ir


آخرين مطالب

در دنيا مسافران بليط چارتر مي خرند يا سيستمي؟
۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
سفر بر هر درد بي درمان دواست
مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
رد پاي هوش مصنوعي در ساخت قطارهاي امروزي

پیوندهای روزانه

  لينكي ثبت نشده است

لوگوی ما

  خريد بليط هواپيما خارجي

خبرنامه

   عضویت لغو عضویت

پنل کاربری

نام کاربری :
پسورد :

عضویت

نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

لوگوی دوستان

  لوگوي دوستان لوگوي دوستان
  لوگوي دوستان لوگوي دوستان
  لوگوي دوستان لوگوي دوستان

پيوندهای سایت

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 25
بازديد ديروز : 33
بازديد كل : 2976

امکانات وب