خريد بليط هواپيما خارجي

تا همين يكي دو سال پيش مسافران سفرهاي خارجي براي خريد بليط هواپيما به مقاصد خارج از كشور بايد بين آژانس‌هاي مسافرتي كه در روزنامه‌ها تبليغ مي‌كردند، يكي را با وسواس انتخاب مي‌كردند و بليط را با شك و ترديد مي‌خريدند.

بسياري از آژانس‌ها بليط را با نرخ بسياري بالاتر ارائه مي‌كردند و تقريبا هيچ آژانسي وجود نداشت كه بليط همه‌ي پروازها به همه‌ي مقاصد را داشته باشد. در نتيجه دست مسافر در انتخاب پرواز بسته بود.

نظرات (0) ادامهـ مطلبـ

شما براي اطلاع از قوانين تغيير و كنسلي بليط مي توانيد براي هر خريد بليط پس از جستجوي پرواز دلخواه تان در سايت خريد بليط هواپيما دل سفر، در صفحه نتيجه هاي جستجو با كليك بر روي گزينه مقررات پرواز از قوانين تغيير و كنسلي بليط مشخص شده از سمت خط هوايي موردنظر مطلع شويد و با مطالعه آن انتخاب و خريد مطمئني داشته باشيد.

اگر بليط خودتان را به صورت بليط سيستمي خريداري كرده ايد شما به هيچ وجهي نمي توانيد نسبت به تغيير نام بليط هواپيما اقدام كنيد. از طرفي هم اگر نام بليط هواپيماي صادر شده براي شما با مشخصات كارت شناسايي شما مغايرت داشته باشد از سوار شدن شما به هواپيما جلوگيري خواهد شد. پس در اين نوع خريد بليط مجبور هستيد بايد بليط سيستمي خريداري شده خودتان را كاملا كنسل كنيد و از نو يك بليط جديد خريداري كنيد. اين كار يعني بايد دوباره بليط بخريد و هزينه بليط اولي نيز به شما برگردانده نخواهد شد. چون اين اشتباه از جانب شما بوده و شما در وارد كردن مشخصات خودتان دقت نكرده ايد.

نظرات (0) ادامهـ مطلبـ

براي برنامه‌ريزي و بودجه‌بندي سفر يكي از اوليه‌ترين مواردي كه بايد به سراغ آن رفت و برايش برنامه‌ريزي كرد بليط هواپيما است. براي سفر به بسياري از مقاصد، بليط هواپيما بهترين گزينه است؛ مخصوصا در سفرهاي طولاني پرواز خارجي مناسب ترين مي باشد. نكته‌اي كه بايد به آن توجه كنيد انواع بليط هواپيما است كه بسته به شرايط مختلف، مقاصد و انواع آن نرخ‌هاي متفاوتي پيدا مي‌كند؛ همه‌ي اين موارد هنگام خريد بليط هواپيماي خود ممكن است شما را با سوال‌هاي مختلفي روبه‌روكند؛ در ادامه شما را با تقسيم‌بندي‌هاي مختلف بليط هواپيما آشنا خواهيم كرد.

نظرات (0) ادامهـ مطلبـ

عيد نوروز، فصل سفر آمد! اين تعطيلات يكي از بهترين زمان‌ها براي برنامه‌ريزي و به انجام رساندن يك سفر خانوادگي است به ويژه با توجه به تعطيلي مدارس و دانشگاه‌ها! كمي برنامه‌ريزي و آگاهي پيش از سفر بدون شك مي‌تواند ما را آماده‌تر و سفر را برايمان لذت بخش‌تر كند، به ويژه اگر تصميم گرفته‌ايم كه چند مقصد متفاوت را در يك سفر ببينيم. در ارتباط با سفر هميشه تصوراتي رايج وجود دارد يكي از آنها به طور مثال اين است كه سفر هميشه پر از هزينه است، يا سفر كردن به ويژه به يك مقصد توريستي، گران تمام خواهد شد.

اما اين نقل قول‌ها چندان هم درست نيست، به عبارتي گرچه شايد سفر پر از هزينه‌هاي پيش‌بيني نشده باشد اما باكمي آمادگي و هماهنگي مي‌توان سفر را خوب و ارزان كرد. به كار بردن اين توصيه‌ها به معناي سخت كردن كار نيست، بلكه براي مديريت بهتر است.

نظرات (0) ادامهـ مطلبـ


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خريد بليط هواپيما خارجي است
Powered By: b88.ir & Design By: b88.ir


آخرين مطالب

در دنيا مسافران بليط چارتر مي خرند يا سيستمي؟
۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
سفر بر هر درد بي درمان دواست
مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
رد پاي هوش مصنوعي در ساخت قطارهاي امروزي

پیوندهای روزانه

  لينكي ثبت نشده است

لوگوی ما

  خريد بليط هواپيما خارجي

خبرنامه

   عضویت لغو عضویت

پنل کاربری

نام کاربری :
پسورد :

عضویت

نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

لوگوی دوستان

  لوگوي دوستان لوگوي دوستان
  لوگوي دوستان لوگوي دوستان
  لوگوي دوستان لوگوي دوستان

پيوندهای سایت

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 26
بازديد ديروز : 38
بازديد كل : 16996

امکانات وب